Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Hettangian

Kolekcja Hettangian

Nazwa kolekcji Hettangian pochodzi od najstarszego wieku wczesnej jury w erze mezozoicznej Hettang. To wtedy właśnie miał miejsce proces tworzenia kamienia, który stał się inspiracją dla kolekcji płytek ściennych i płytek podłogowych Hettangian.

Jest to kolekcja klasycznych płytek łazienkowych w połysku imitujących kamień. Są to eleganckie płytki ścienne na białym podkładzie i płytki gresowe podłogowe imitujące marmur utrzymane w kolorach beżowym i kości słoniowej. Zarówno płytki łazienkowe jak i płytki ścienne oferowane są w wersji błyszczącej z widocznymi żyłkami, zmianami barwy charakterystycznymi dla tego kamienia. Są to klasycznie piękne płytki, niepodlegające trendom i zmianom mody, do których producent zaproponował nowoczesne niepretensjonalne dekoracje ścienne typu relief pod nazwą Neo. Na powierzchni tych płytek dekoracyjnych widzimy reliefy które tworzą wyjątkowy efekt wizualny. Należy dodać że linie dekoracji z każdej płytki łączą się, spójnie tworząc po ułożeniu całości wyjątkowy efekt.

Uzupełnieniem kolekcji płytek łazienkowych na ścianę są płytki gresowe podłogowe polerowane Hettangian które oferowane są pod marką Muzeum. Jest to kolekcja bardzo ekskluzywnych płytek typu poler imitujących marmur z efektem wysokiego połysku. Są to płytki wielkoformatowe i proponowane są w dwóch formatach 90x90 i 60x120. W obu formatach płytki dostępne są oczywiście ze względu na ich ekskluzywny charakter tylko w wersji rektyfikowanej.

Płytki łazienkowe oferowane są w dwóch formatach, pierwsza wersja to 33x91, gdzie krawędzie płytek są nierektyfikowane, a drugi to 32x90, płytki rektyfikowane gdzie krawędzie są komputerowo przycięte, pozwala to na układanie płytek z minimalna fuga 2 mm. Dając końcowy efekt eleganckiej i ponadczasowej łazienki czy salonu kąpielowego.

Dla klientów pragnących wnętrza bogatszego w dekoracje, barokowego proponujemy dekoracje typu mozaiki, zocala, listwy wykończeniowe do eleganckiego wykończenia aranżacji ścian oraz rozetony, bordery i kostki w stylu greckim na podłogę.

Tak pełna oferta tych hiszpańskich płytek ściennych i podłogowych wraz z ciekawymi dekoracjami zarówno klasycznymi jak i nowoczesnymi typu 3D daje możliwość stworzenia zarówno ciekawego wnętrza w stylu klasycznym jak i płytki te imitujące marmur mogą się stać świetnym elementem aranżacji nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza. Ciekawe załamanie światłą na płytkach wielkoformatowych gresowych Hettangian jakie uzyskuje się we wnętrzach mocno oświetlonych daje powód do ich wykorzystania jako okładziny ścian np. w mieszkaniach dwupoziomowych.

Kolekcja ta to znak rozpoznawczy fabryki Peronda, to najwyższa jakoś, wysublimowana stylistyka płytek ceramicznych i ponadczasowe klasyczne piękne płytki do wnętrz mieszkalnych.

Jeżeli szukacie Państwo luksusowych płytek łazienkowych i ściennych to niewątpliwie  jest to kolekcja która spełni Państwa oczekiwania.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij