Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Hexagon

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hexagon

Hexagon to płytki ścienne produkowane na podkładzie białym o wymiarze 25x75, 21x26 i 25x31 cm. Kolekcja Hexagon to płytki o kształcie heksagonalnym typu mozaika lub jako prostokątna płytka ścienna z wzorem 3D heksagonalnym. Jak już wspomniano w tej kolekcji znajdziemy gładkie i trójwymiarowe płytki heksagonalne w kolorze białym i srebrnym o błyszczącym wykończeniu. Kafle Hexagon łączą w sobie efekt nowoczesności jak i naturalności w kolorystyce, wzornictwie płytek bazowych i dekoracyjnych. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Hexagon może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Jako uzupełnienie oferujemy kolekcję Carvallo i Wood to płytki drewnopodobne o wymiarze 20x120 i 25x75 cm. Dostępne modele całej kolekcji to: Hexagon White, Mono White, 3D Inox Mosaic, White Gloss Mosaic, Carvallo Honey, Carvallo Honey Premium, Wood Essence Honey i listwy Super Silver.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij