Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Hive EL

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hive EL

Kolekcja Hive to płytki gresowe o metalicznej powierzchni to produkt dla tych, którzy kochają strukturę materiałów i kreatywność. Kolekcja dostępna jest w kolorze mosiężnym i w formie prostokątnym z tłoczonym wzorem strukturalnym małych heksagonów. Powierzchnia tej kolekcji charakteryzuje się niuansami, detalami i fakturą przypominającą wzory geometryczne, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości i niepowtarzalności. Płytka wygląda jakby została wycięta z metalowej tzn. mosiężnej płyty. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to heksagony i geometryczne wzory o wymiarze 45,5x90 cm. Dostępne kolory to: Hive Cobre.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij