Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Hive EL

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hive EL

Kolekcja Hive to płytki gresowe o metalicznej powierzchni to produkt dla tych, którzy kochają strukturę materiałów i kreatywność. Kolekcja dostępna jest w kolorze mosiężnym i w formie prostokątnym z tłoczonym wzorem strukturalnym małych heksagonów. Powierzchnia tej kolekcji charakteryzuje się niuansami, detalami i fakturą przypominającą wzory geometryczne, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości i niepowtarzalności. Płytka wygląda jakby została wycięta z metalowej tzn. mosiężnej płyty. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to heksagony i geometryczne wzory o wymiarze 45,5x90 cm. Dostępne kolory to: Hive Cobre.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij