Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Laccio

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Laccio

Nowoczesne płytki ścienne o minimalistycznym charakterze łączące w sobie modny wzór betonu i drewna  to coś co na pewno znajdzie uznanie u każdego wysmakowanego miłośnika wnętrz oszczędnych ale jednocześnie o bardzo wysokich walorach estetycznych. Niewątpliwie idealną propozycją minimalistycznych płytek ściennych dla osób szukających płytek w stylu nowoczesnym będzie kolekcja Laccio. Są to kafli łazienkowych najwyższej jakości z oferty hiszpańskiej fabryki Peronda w formacie 32x90.

Sa to hiszpańskie płytki łazienkowe przy której tworzeniu wykorzystano zamysł połączenia czystej bieli i dwóch materiałów tak modnych obecnie cementu i drewna. Są to płytki łazienkowe o bardzo nietradycyjnym wzorze. Jest to okładzina ścienna o gładkiej powierzchni, gdzie widzimy nakładające się na siebie po przekątnej pasy których powierzchnia imituje beton lub drewno w różnych odcieniach w zależności od modelu tworząc bardzo ciekawy wzór 3D.

Są to płytki ścienne rektyfikowane, produkowane na białym podkładzie co czynie je szlachetnymi płytkami ściennymi. Płytki są produkowane w bardzo precyzyjny sposób dzięki czemu wzór na krawędzi łączy się ze wzorem na krawędzi kolejnej płytki. Dając możliwość tworzenia ciągłości dość ekstrawaganckiego wzoru na dużej powierzchni.

 Płytki propnowane są w kolorach białym, w różnych odcieniach szarości w przypadku płytek cementopodobnych Laccio Cement i odcieniach beżu w przypadku płytek Laccio Wood.

Kolekcja Laccio oferowana jest w wersjach Laccio wood, Laccio Cemento i Laccio W gdzie ta samą techniką zastosowano w modelu białej gładkiej płytki.

 Do płytek ściennych Laccio propnujemy płytki imitujące beton, w szarościach, przecierane nadające charakteru i wyrazistości każdemu pomieszczeniu., np płytki Stark.

Ta ekstrawagancka kolekcja płytek ściennych to idealna propozycja do stworzenia aranżacji w każdym nowoczesnym pomieszczeniu mieszkalnym, w salonie utrzymanym w minimalistycznym salonie, w łazience, nowoczesnej kuchni, ale również w lokalach użytkowych, hotelach, restauracjach.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij