Menu

Kategorie

Kolekcja Londra

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Londra

Londra to najnowszy trend płytek geometrycznych, które pozwalają łączyć bryły, tworząc efekt równie naturalny jak i innowacyjny. Produkowana z gresu i na białym podkładzie w formatach 31,6x100 cm i 60x60cm, z matowym i rektyfikowanym wykończeniem. Londra wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami technicznymi i wyjątkową estetyką, ponieważ wiernie odtwarza jeden z najbardziej wyrafinowanych i klasycznych marmurów, jakie istnieją w Toskanii, marmury Cipollini. Precyzja żyłek i realizm odcieni są podstawą kolekcji przeznaczonej do wysokiego zdobienia, dostępnej w trzech eleganckich kolorach: białym, beżowym i szarym.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki tarasowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij