Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Lugano

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Lugano

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Lugano dostępne w ofercie Ape Łazienki to modne matowe płytki w kolorach ziemnych. Kolekcja składa się z dwóch wariantów płytek ściennych o gładkie o jednolitej kolorystyce imitującej kamień oraz z wzorem przypominającym łupek. Jako akcent dekoracyjny zaprojektowano model Cenefa Hally, to płytka typu listwa, która posiada wtopione drobinki przypominające błyszczące kamyczki m. in. w kolorze złotym i srebrnym. Cenefa Hally oferowana jest w wymiarze 9,5x60cm. Kolekcja dostępna jest w formacie 20x60 cm i posiada matową powierzchnie. Płytki produkowane na białym podkładzie stosujemy wyłącznie na ścianę wewnątrz. Płytki Lugano pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, Lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Do wyboru cztery wersje kolorystyczne: Lugano Pearl, Lugano Grey, Lugano Graphite, Hyatt Grey, Cenefa Hally Pearl, Cenefa Hally Grey, Cenefa Hally Graphite, Decor Harok Pearl, Lugano Cream, Lugano Tortola, Hyatt Beige, Cenefa Hally  Cream, Cenefa Hally Tortola i Decor Harok Cream.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij