Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Maia

Kolekcja Maia

Kolekcja Maia to płytki ścienne w formatach 25x25 i 7,5x30 dostępne w ofercie firmy Ape Łazienki. Jest to hiszpańska glazura ścienna dostępna w czterech kolorach, białym, grafitowym, kości słoniowej i szarobrązowym. Ciekawa struktura jakby popękanej glazury w wyniku upływu czasu, modna kolorystyka i dwa formaty pozwala na tworzenie interesujących rozwiązań w aranżacji wnętrz mieszkalnych i w obiektach publicznych. Jest to produkt jednego z największych hiszpańskich producentów płytek ceramicznych Baldocer. Płytki mają błyszczącą powierzchnię co nadaje im eleganckiego charakteru.

Zastosowanie: płytki ścienne do pomieszczeń mieszkalnych i wnętrz w obiektach użyteczności publicznej, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij