Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Mellow

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mellow

W zgodzie z najnowszymi tendencjami w zakresie projektowania wnętrz, które przywróciły wartość małym formatom, powstaje kolekcja ściennych płytek ceramicznych Mellow 10x30 cm. Mellow to powrót do głęboko zakorzenionej tradycji w jej najbardziej wyszukanej formie. Mellow znajduje szerokie zastosowanie jako okładzina zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak łazienka czy kuchnia, jak i lokalach publicznych, zwłaszcza tych o charakterze gastronomicznym. Są to płytki ścienne produkowana na białym podkładzie o pastelowej kolorystyce i błyszczącym wykończeniu. Kolekcja poszerzona jest również o Dekory strukturalne lekko trójwymiarowe. Dostępne kolory to: Mellow Cotton, Mellow Sugar, Mellow Fume, Mellow Ginger, Mellow Peach, Mellow Indaco, Mellow Teal, Mellow Decor Sugar, Mellow Decor Cotton, Mellow Decor Platino i Mellow Decor Rame. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij