Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Mellow

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mellow

W zgodzie z najnowszymi tendencjami w zakresie projektowania wnętrz, które przywróciły wartość małym formatom, powstaje kolekcja ściennych płytek ceramicznych Mellow 10x30 cm. Mellow to powrót do głęboko zakorzenionej tradycji w jej najbardziej wyszukanej formie. Mellow znajduje szerokie zastosowanie jako okładzina zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak łazienka czy kuchnia, jak i lokalach publicznych, zwłaszcza tych o charakterze gastronomicznym. Są to płytki ścienne produkowana na białym podkładzie o pastelowej kolorystyce i błyszczącym wykończeniu. Kolekcja poszerzona jest również o Dekory strukturalne lekko trójwymiarowe. Dostępne kolory to: Mellow Cotton, Mellow Sugar, Mellow Fume, Mellow Ginger, Mellow Peach, Mellow Indaco, Mellow Teal, Mellow Decor Sugar, Mellow Decor Cotton, Mellow Decor Platino i Mellow Decor Rame. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij