Menu

Kategorie

Kolekcja Nero

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nero

Nero to klasyczne białe i czarne płytki ścienne produkowana na białym podkładzie. Kafle o błyszczącym wykończeniu oferowane są o trzech wariantach: gładkie, dekoracyjne i trójwymiarowe o tak zwanym efekcie 3D. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek w stylu klasycznym, które pasują do każdego wyposażenia i wnętrza. Jako element aranżacji i dekoracyjny zaprojektowano płytki Nero Dekor Rosa, które posiadają czarny wzór przypominający kwiat róży. Ponadto znajdziemy płytki o odważniejszym dekorze w stylu Patchwork z podzieloną powierzchnią na sześć części i każde pole zdobi inny wzór. Trójwymiarowe płytki Nero 3D o wzorze przypominającym kwiaty i Nero Square z drobnych kwadratów. Jako płytki podłogowe oferujemy gresy białe- White i czarne-Verona o wymiarze 33.3x33.3cm o matowym wykończeniu. Kafle Nero pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcja płytek ceramicznych o błyszczącym wykończeniu oferowane są w formacie 25x40 cm. Dostępne model to Nero Biała Square, Nero Czarna, Nero Biała, Nero Majolika Dekor, Nero 3D biała, Nero Dekor Rosa, Nero 3D czarna, Nero White i Verona. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij