Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Nulvi

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nulvi

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Nulvi dostępne w ofercie Ape Łazienki to modne matowe płytki w trzech kolorach ziemnych. Kolekcja składa się z dwóch wariantów płytek ściennych o gładkie o jednolitej kolorystyce imitującej kamień oraz z wzorem przypominającym łupek Nulvi Relieve. Kolekcja dostępna jest w formacie 25x50 cm i posiada matową powierzchnie. Płytki produkowane na czerwonym podkładzie stosujemy wyłącznie na ścianę wewnątrz. Jako propozycja płytek podłogowych oferujemy model Trek, to gres o formacie 75x75 cm dostępny w dwóch kolorach Pearl i Graphite. Płytki Nulvi pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, Lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Do wyboru cztery wersje kolorystyczne: Nulvi Pearl, Nulvi Graphite, Nulvi Cream, Nulvi Relieve Pearl, Nulvi Relieve Cream, Trek Graphite i Trek Pearl.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij