Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Optic

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Optic

Płytki trójwymiarowe z kolekcji Optic 44x44 to wyraz siły kontrastu i mocy światła w zależności od konta padania jego promieni. Widzimy to na przykładzie tych białych i czarnych płytkach gresowych 3D o nierównej powierzchni, gdzie załamania odbijają światło i pięknie oświetla ich powierzchnie. Są to wysublimowane płytki ścienne dekoracyjne, które znajda swoje miejsce w eleganckim i stylowym wnętrzu. Kolekcja płytek ściennych z tej serii cieszy się dużym zainteresowaniem projektantów wnętrz gdyż jest dla nich idealnym materiałem do pracy nad aranżacja wnętrz. Jej uniwersalność i niejednoznaczny styl pozwala na wykorzystanie jej do projektów wnętrz klasycznych, modernistycznych i bardzo nowoczesnych. Jest to kolekcja z oferty hiszpańskiej firmy Realonda która specjalizuje się w produkcji płytek dekoracyjnych, o trójwymiarowej strukturze. Nowoczesne atrakcyjne i eleganckie płytki monokolory w formacie 44x44. Kolekcja Optica to płytki gresowe mrozoodporne, które możemy wykorzystać np. jako płytki elewacyjne.

Jest to płytka ścienna która jest idealną propozycją płytek łazienkowych, płytek kuchennych, płytek do salonów jako element dekoracyjny ścian, kominków, jak również jako element aranżacji w pomieszczeniach publicznych jak hotele, restauracje, czy kawiarnie.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij