Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Pekin

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pekin

Kolekcja Pekin składa się z płytek ściennych w kształcie prostokątnym w rozmiarze 25x40cm cm produkowane na czerwonym podkładzie. Kafle dostępne są w kolorystyce szarym, brązowym i grafitowym o matowej powierzchni. Płytki posiadają delikatny wzór kratki na powierzchni przypominający naturalną tkaninę plecioną typu len czy bawełna. Ponadto zaprojektowano kafle wzorzyste z delikatym wzorem przypominającym wierzch palmy. Zastosowanie ich jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu np. w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Płytki na podkładzie czerwonym mają uniwersalne zastosowanie, mogą być układane w każdym wnętrzu na ścianie. Dostępne kafel to: Palma Gris, Palma Marfil, Pekin Moka, Pekin Marengo, Pekin Marfil i Pekin Gris.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij