Menu

Kategorie

Kolekcja Pepita

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pepita

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Pepita dostępne w ofercie Ape Łazienki to modne kafle o delikatnej strukturalnej powierzchni. Kolekcja ta składa się z płytek ściennych w kształcie cegiełki o rozmiarze  10x20cm utrzymana w ośmiu kolorach. To kafle ścienne o ponadczasowym wzornictwie i matowej gładkiej powierzchni, które znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych, retro, country czy industrial. Płytki Pepita pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Pepita utrzymana jest w kolorach: Pepita Grey, Pepita White, Pepita Black, Pepita Salmon, Pepita Green, Pepita Nickel, Pepita Beige i Pepita Smoke.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij