Menu

Kategorie

Kolekcja Pure

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pure

Kolekcja Pure to uniwersalne płytki ścienne stworzone z myślą o klientach szukających płytek ponadczasowych, zawsze modnych, neutralnych i stonowanych. Niewątpliwie jednym z celów jaki sobie postawiono przy projektowaniu tych kavli była ich uniwersalność i ponadczasowość.

Płytki łazienkowe Pure to monokolory, białe, czarne , kremowe i czarne płytki o czystej barwie bez jakichkolwiek upiększeń. Czyste białe płytki w połączeniu z np. intensywnie czarną płytką to idealne połączenie które nie wymaga już żadnych innych dodatków. Jeżeli jednak myślimy o połączenie gładkich płytek monokolorów z płytkami strukturalnymi 3D to znajdziemy w tej seri eleganckich płytek również ponadczasowe płytki teksturowane o geometrycznych wzorach FIBER 32x90, Maze 32x90, Linoc czy bardziej klasyczny stonowany dekor Otlet w wersji 3D imitująca orientalny wzór tylko pogłębia poczucie wysmakowania, nowoczesności i elegancji wnętrza..

Połączenie płytki bazowej szarej z dekoracjami strukturalnymi na ścianie, gwarantuje że będziemy się cieszyć ich widokiem w naszej łazience, kuchni czy salonie przez wiele lat i powodem zmian aranżacji raczej nie będzie potrzeba dopasowania się do trendów w aranżacji wnętrz.

Stonowana i neutralna kolorystyka utrzymana w kolorach białym, kremowym czarnym  i szarym daje poczucie elegancji i klasy.  Peronda oferuje płytki ścienne z kolekcji Pure w dwóch formatach 32x90, jest to wersja rektyfikowana i w formacie 33x91 wersja z nierektyfikowanymi krawędziami.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij