Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Quadra

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Quadra

Quadra to białe płytki ścienne produkowane na podkładzie białym o wymiarze 25x75 cm. Kolekcja Quadra to płytki o matowym wykończeniu i gładkiej jak i srukturalne z wzorem 3D. Dodatkowo proponujemy czarne płytki szklane Crystal Black Glass małego formatu 15x30 cm i 15x15 cm o fazowanych krawędziach. Kafle Quadra łączą w sobie efekt nowoczesności jak i naturalności w kolorystyce, wzornictwie płytek bazowych i dekoracyjnych. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Quadra może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na  ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Jako uzupełnienie oferujemy kolekcję Dreamwood to płytki drewnopodobne o wymiarze 25x75 cm. Dostępne modele całej kolekcji to: Mono White Mat, Quadra White, Crystal Black Glass i listwy Super Silver.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij