Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Rho

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rho

Seria Rho to model płytek ściennych z kolekcji Basic Tile z fabryki Vives, są to wysokiej jakości projekty i wyjątkową estetykę, aby tworzyć przestrzenie o wyjątkowej osobowości. Basic został poszerzony o dwie nowe, uzupełniające się serie: serię gresu Lambda oraz serię płytek ściennych Rho. Razem oferują nową paletę organicznych wzorów z ekscytującymi odcieniami i pięknymi teksturami, w których natura zajmuje centralne miejsce, wnosząc nową tożsamość do codziennego życia. Rho jest wynikiem dobrze rozumianej ekskluzywności, w której miękkie faktury, harmonie kolorów i liczne możliwości graficzne nadają charakter i osobowość przestrzeni. Obok gładkich płytek znajdziemy również płytki strukturalne trójwymiarowe z wzorem w paski i geometrycznym. Jest to kolekcja hiszpańskiej fabryki Vives o eleganckim ponadczasowym wygładzie. Są to płytki dające elegancki efekt nie tylko w klasycznych wnętrzach, ale również w stylizacjach nowoczesnych czy industrialnych. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem, szkłem i metalem z nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Rho to płytki ceramiczne ścienne o matowym wykończeniu powierzchni oferowane w formacie dostępne w wymiarze 32x99cm o rektyfikowanych krawędziach. Dostępne modele to Rho-R Blanco, Rho-R Cemento, Rho-R Gris, Nimos-R Blanco, Nimos-R Gris, Nimos-R Cemento, Zafora-R Blanco, Zafora-R Gris, Zafora-R Cemento, Zafora-R Multicolor i Furnis-R Blanco.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij