Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Robinson

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Robinson

Kolekcja Robinson to płytki ścienne produkowane przez hiszpańską fabrykę o błyszczącym wykończeniu. Płytki Robinson są prostokątne w formacie 120x90, 30x90 i 10x30 cm. Na kolekcję składają się płytki bazowe białe Base Jamaica Blanco Brillo i wzorzyste Robinson. Robinson to ciekawe płytki przedstawiające florę i faunę tropikalnego lasu o wielobarwnej kolorystyce. Ponieważ motywy są bardzo bogate i posiadają unikalny charakter sugeruje się stosować jako element dekoracyjny na niewielkim ale celowo wybranym odcinku. Jest to kolekcja dla miłośników kolorów i pasują do każdego stylu i wyposażenia a zastosowanie mogą mieć w miejscach publicznego użytku jak biuro czy restauracja, stosując je jako element aranżacji poprzez nowoczesny format.


 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij