Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Rodano

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rodano

Płytki imitujące naturalny kamień w kształcie cegiełki 7,5x30 które oferujemy w sklepie Ape Łazienki to propozycja płytek o bardzo naturalnej strukturze, kolorystyce i wzornictwie. Są to hiszpańskie płytki ścienne o matowej powierzchni oferowane w dwóch wersjach kolorystycznych beżowej Rodano Beige 7,5x30 i szarej Rodano Grey 7,5x30. Na powierzchni i krawędziach płytki widoczne są delikatne nierówności, i charakterystyczne dla naturalnego kamienia przebarwienia. Jest to glazura którą można zastosować w obiektach publicznych typu hotel restauracja, kawiarnia jak i we wnętrzach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni, do przedpokoju, holu czy do salonu np. jako element wykończenia kominka. Kafle z kolekcji Rodano to klasyczne płytki ścienne produkowane na białej glince, nie są one mrozoodporne i rektyfikowane. Przy ich układaniu konieczne jest zastosowanie min. 3 mm. fugi.

Zastosowanie- płytki ścienne: płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij