Menu

Kategorie

Kolekcja Solei

Kolekcja Solei

Kolekcja Solei to klasyczne płytki płytki ścienne i gresowe oferowane w czterech formatach 29,8x74,8 cm, 28,9x22,1cm, 14,8x14,8cm i 59,8x59,8cm. Solei dostępne są o gładkiej i strukturalnej powierzchni o połyskowym i polerowanym wykończeniu o rektyfikowanych krawędziach. Kolorystyka jest utrzymana w beżu i szarości, obok gładkich płytek zaprojektowano również mozaikę w kształcie heksagonalnym. Płytki Solei stanowią bardzo modny i klasyczny element aranżacji pasujący do każdego wnętrza. Solei z tej serii o uniwersalnym charakterze, które mają bardzo szerokie zastosowanie, można je wykorzystać jako płytki ścienne do kuchni czy łazienki  lub jako okładzina na kominek, krótko mówiąc w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Są to kafle o wysokich parametrach wykończenia i technicznych. Modele dostępne to Solei Grey, Solei Beige, Solei Ecru, Solei Graphite, Solei Ecru Str, Solei Grey Str, Solei Ecru Mozaika, Solei Grey i Solei Ecru Dekor.

Zastosowanie: płytki  ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij