Menu

Kategorie

Kolekcja Vestige

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Vestige

Kolekcja Vestige to klasyczne płytki płytki ścienne i gresowe oferowane w dwóch formatach 32,8x89,8cm, 19,8x22,6cm i 59,8x59,8cm. Vestige imitująca kamień dostępne są o gładkiej i strukturalnej powierzchni o wykończeniu matowym. Kolorystyka jest utrzymana w odcieniach beżu i szarości z delikatnym użyleniem, obok gładkich płytek zaprojektowano również mozaikę w kształcie heksagonalnym. Płytki Vestige stanowią bardzo modny i klasyczny element aranżacji pasujący do każdego wnętrza. Vestige z tej serii o uniwersalnym charakterze, które mają bardzo szerokie zastosowanie, można je wykorzystać jako płytki ścienne do kuchni czy łazienki  lub jako okładzina na kominek, krótko mówiąc w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Dostępne kolory to Vestige Ivory, Vestige Beige, Vestige Silver, Vestige Grey, Vestige Beige Str1, Vestige Beige Str2, Vestige Beige Str3,  Vestige Grey Str1, Vestige Grey Str2, Vestige Grey Str3, Vestige Beige Mozaika i Vestige Grey Mozaika.

Zastosowanie: płytki  ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij