Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Zenith-Eclipse

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Zenith-Eclipse

Kolekcja Zenith-Eclipse to płytki ścienne produkowane przez hiszpańską fabrykę o błyszczącym wykończeniu z gładką powierzchnią. Kolorystyka kolekcji to monokolory, między klasycznymi barwami jak biel, szary i niebieski znajdziemy również srebro i złoto. Produkowana są w formacie spłaszczonego sześciokąta o wymiarze 10x30 cm. Ponadto oferowane są w dwóch wariantach jako płaskie płytki Liso i jako trójwymiarowe z fazowanymi krawędziami Bisel. Szczególnie pięknym elementem są dekory, charakteryzują się obmalowaniem dookoła krawędzie kolorem srebrnym lub złotym. Płytki z kolekcji Zenith-Eclipse mają bardzo klasyczny design, możemy je wykorzystać jako płytki łazienkowe, płytki ścienne, płytki do salonu czy jako płytki kuchenne. Można je łączyć z drewnem, szkłem, elementami stalowymi tworząc ciekawe i ponadczasowe aranżacje. Bardzo uniwersalny charakter pozwala na ich wykorzystanie zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych, industrialnych czy minimalistycznych. Jest to kolekcja dla miłośników kolorów pasująca do każdego stylu i wyposażenia, gdzie każdy może znaleść odpowiednią kafle dla siebie. Chętnie znajdują zastosowanie w miejscach publicznego użytku jak biuro czy restauracja, stosując je jako element aranżacji poprzez nowoczesny format.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij