Menu

Kategorie

Kolekcje Kaba

Kolekcje Kaba

Płytki ścienne Kaba 25x25 to kolekcja składająca się z sześciu płytek: trzy bazowe jednobarwne utrzymywane w szarościach i trzy dekoracyjne z nadrukiem niebieskiego wzoru na szarym podkładzie. Powierzchnia płytek posiada lekką strukturę nadającą efekt postarzenia. Kolekcja jest w modnych odsłonach szarości imitujących beton. Bez wątpienia płytki z tej kolekcji bardzo dobrze komponują się np. z szarościami betonu czy neutralnej bieli. Glazura z tej serii o matowej powierzchni oferowana jest w formacie 25x25. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem daje nam produkt wysokiej jakości zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Atutem płytek z tej kolekcji jest ich atrakcyjna cena.

Kolekcje Kaba płytki ścienne do wnętrz mieszkalnych typu łazienka czy kuchnia jak i do pomieszczeń użytkowych typu biura, restauracje, kawiarnie czy hotele.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij