Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Climatic

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Climatic

Kolekcja Climatic, płytki gresowe imitujące włoskie płytki typu Terrazzo. Jest to nowoczesne oblicze  płytek lastryko, gdzie dominują jasne szarości i imitacje kolorowe kamienie szlachetne o intensywnych, energetycznych barwach.  Płytka lastryko Climatic oferowana jest w dwóch formatach 60x60 i 600x120.  Mają one wykończenie lappato w lekkim połysku, które widoczne jest w połączeniu z światłem.  Gra światła w połączeniu z ciekawą kolorystyką płytek, delikatną szarością czyni te kafle gresowe bardzo eleganckimi i ponadczasowymi. Climatic to płytki gresowe, mrozoodporne o bardzo wysokich parametrach technicznych, płytki te posiadają wysoką klasę ścieralności PEI 4, co pozwala na ich układanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i obiektach publicznych, np biura, sklepy, restauracje czy kawiarnie.Glazura Climatic to uniwersalne płytki lastryko które mogą wykorzystane jako płytki podłogowe, płytki ścienne czy płytki na taras, płytki na elewację.Płytki typu terrazzo z kolekcji Climatic w obu formatach mają rektyfikowane krawędzie, dzięki temu można je układać stosując wąską fugę 2 mm.

Zastosowanie;płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do wiatrołapu, płytki na balkon, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij