Menu

Kategorie

Kolekcja Fs Rialto

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Fs Rialto

Ta kolekcja gresu porcelanowego według projektu Francisco Segarry opiera się na nowej koncepcji estetycznej, a mianowicie mieszance cementu i kamienia w nowym wydaniu, dzięki któremu tendencja lastryko zostaje podniesiona na wyższy wymiar. Podstawowa płytka Fs Rialto ma starannie opracowany wzór cementu z wieloma detalami, który w swojej kompozycji ma wyraźny odcień koloru. Natomiast elementy dekoracyjne Fs Rialto Decor składają się właśnie z tej podstawowej płytki, ale z wkomponowanymi kamieniami w różnych kolorach, które są różnie rozmieszczone w poszczególnych częściach. Te części można doskonale stosować zarówno pojedynczo, jak i w połączeniu, ponieważ wszystkie są produkowane w formacie 45,2x45,2 cm.


Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij