Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Fs Rialto

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Fs Rialto

Ta kolekcja gresu porcelanowego według projektu Francisco Segarry opiera się na nowej koncepcji estetycznej, a mianowicie mieszance cementu i kamienia w nowym wydaniu, dzięki któremu tendencja lastryko zostaje podniesiona na wyższy wymiar. Podstawowa płytka Fs Rialto ma starannie opracowany wzór cementu z wieloma detalami, który w swojej kompozycji ma wyraźny odcień koloru. Natomiast elementy dekoracyjne Fs Rialto Decor składają się właśnie z tej podstawowej płytki, ale z wkomponowanymi kamieniami w różnych kolorach, które są różnie rozmieszczone w poszczególnych częściach. Te części można doskonale stosować zarówno pojedynczo, jak i w połączeniu, ponieważ wszystkie są produkowane w formacie 45,2x45,2 cm.


Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij