Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Micro

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Micro

Płytki gresowe Micro to propozycja kafli imitujących lastryko produkowane w formacie 20x20. Są to płytki nawiązujące wzornictwem do klasycznych włoskich płytek typu tarazzo produkowane na gresowym podkładzie, imitują one naturalne płyty lastryko w kilku odsłonach kolorystycznych. Kolekcja uzupełniona jest o płytki wzorzyste typu patchwork, dla których podstawą kolorystyczną są płytki bazowe w kolorach białym, kości słoniowej, beżowo brązowym, szarym i czarnym i dodatkowo producent zaproponował nowoczesną wersje lastryko gdzie na jasnej powierzchni dominują kolorowe "kamienie", są to płytki Stracciatella Grey i Straciatella Taupe. Inspiracją dla płytek dekoracyjnych są wzory geometryczne w przypadku płytek Evoke 20x20 i Elements 20x20 oraz orientalne i roślinne w przypadku dekoracji Micro Buenavista 20x20, Micro Havana 20x20, Micro Miramar 20x20, Micro Canvas 20x20, Micro Majesty 20x20 i Micro Revival 20x20. Micro to płytki produkowane na gresowym podkładzie o doskonałych parametrach technicznych, które gwarantują najwyższą jakość użytkowania. Płytki te są mrozoodporne,  posiadają klasę ścieralności PEI IV i klasę antypoślizgowości R9. Parametry te czynią kafle Micro uniwersalnymi pod względem użytkowym, można je stosować jako płytki podłogowe, płytki na ścianę, płytki elewacyjne czy płytki tarasowe. Modne wzornictwo, ponadczasowa kolorystyka, wysokie parametry techniczne i użytkowe oraz ciekawa gama dekoracji pozwala na wykorzystanie płytek z serii Micro zarówno w pomieszczeniach użytkowych, publicznych typu restauracje, hotele, puby, kawiarnie, biura, sklepy jak i w pomieszczeniach mieszkalnych jako element wystroju wnętrz jak i ich przedłużenie na zewnątrz.

Zastosowanie- płytki gresowe:  płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki na balkon, płytki do kuchni, płytki na elewacje, płytki na taras, płytki do altany, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, okładzina kominka.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij