Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Murano

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Murano

Kolekcja Murano to przykład płytki lastryko utrzymanej w kolorystyce białej, czarnej i szarej. Jest to płytka gresowa imitująca lastrico w nowoczesnej eleganckiej odsłonie z oferty fabryki Codicer. Do kolekcji płytek bazowych Codicer stworzył dekorację Murano Complex która jest kolarzem łączącym kolorystykę płytek podstawowych. Płytki gresowe hiszpańskie produkowane są w formacie 50x50 na podkładzie gresowym, mrozoodporne.  Jest to kolekcja kafli o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki podłogowe, płytki ścienne, jak również na zewnątrz np. jako płytki elewacyjne, płytki tarasowe czy na balkon. W kolekcji znajdziemy płytki Murano White 50x50, Murano Silver 50x50, Murano Black 50x50. Bardzo ciekawa propozycja płytki do nowoczesnych wnętrz, która będzie stanowiła bardzo interesujący akcent aranżacji. Idealna propozycja płytek do wnętrz mieszkalnych jak i użytkowych typu restauracje, hotele, kawiarnie.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, do holu, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij