Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Terazzo

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Terazzo

Kolekcja Terazzo to płytki gresowe imitujące lastryko, włoskie okładziny ścienne i podłogowe znane od wielu lat pod tą samą nazwa. Płytki te imitują płytki tarazzo które w wersji oryginalnej produkowane były z mieszanki cementu kamieni naturalnych i szlachetnych dla wzbogacenia efektu wizualnego.

Gres Terazzo oferowany jest w trzech kolorach szarym Terazzo Grey, ciemnym antracytowym Terazzo Antracite i białym Terazzo White. Są to płytki matowe o rektyfikowanych krawędziach produkowane w formacie 60x120, dzięki czemu można je układać z wąska fugą o szerokości 1-2 mm. Szczególnie ciekawą i modną propozycją odpowiadającą obecnym trendom jest płytka Terazzo White 60x120, białe płytki terazzo w jasnej ciepłej kolorystyce, które dają możliwość stworzenia ciekawej aranżacji. Kafle Terazzo można łączyć z drewnem, elementami metalowymi, szkłem czy naturalnym kamieniem.  Jest to propozycja płytek które stanowią najnowszy trend w aranżacji wnętrz, dają możliwość aranżacji przestrzeni zarówno o klasycznym, bardziej naturalnym i neutralnym charakterze jak i wnętrz industrialnych, loftów. Płytki te mają wysokie parametry techniczne, posiadają czwartą klasę ścieralności, są to płytki gresowe mrozoodporne które można stosować również jako okładzina na zewnątrz.  Płytki lastryko z tej kolekcji mają bardzo szerokie i uniwersalne zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne płytki podłogowe, płytki tarasowe czy płytki na elewacje.

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki na podłogę, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij