Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Terrazzo Ape

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Terrazzo Ape

Kolekcja Terrazzo składa się z gresowych płytek klasycznych kwadratowych o wymiarze 90x90 cm i heksagonalnych 23x26cm. Kolorystynie utrzymana jest w barwach bieli, szarości i graficie, które wyglądają jakby w masę "zatopione" zostały barwne kawałki naturalnego kamienia. Daje to intensywny i bardzo piękny efekt kontrastu widoczny w całej okazałości na dużej powierzchni. Gres Terrazzo to oferta płytek do aranżacji raczej klasycznych, glamour i nowoczesnych wnętrz, który dzięki dopracowanej stylistyce i kolorystyce daje wiele możliwości łączenia z drewnem, szkłem i metalem. Jest to idealna propozycja do aranżacji wnętrz o dużej powierzchni. Mimo że co do zasady lastryko, samo w sobie jest kojarzone z zimnem, te płytki dają nam poczucie ciepła i komfortu. Są to płytki gresowe, matowe z antypoślizgową powierzchnią a gres ponadto jest mrozoodporny. Uniwersalny charakter tej kolekcji pozwala na układanie ich jako płytki podłogowe i ścienne, jak również wykorzystać jako okładzinę tarasu. W ten sposób możemy w elegancki sposób przedłużyć naszą powierzchnię mieszkalną "wychodząc" z płytkami na zewnątrz np. na taras lub balkon.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do sklepu,płytki do lokalów usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij