Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Venice

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Venice

Kolekcja Venice to płytki gresowe imitujące lastryko. Jest to kolekcja płytek która jest odpowiedzią na obecnie obowiązujące trendy w aranżacji wnętrz, gdzie lastryko stanowi motyw przewodni w projektowaniu wnętrz. Są to kafle produkowane w wersji płytek heksagonalnych i klasycznym kwadratowym formacie 25x25. Płytki produkowane są w czterech kolorach white, silver, black i colors. Są to płytki gresowe, które możemy użyć jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Parametry techniczne gresu, mrozoodporność pozwalają na wykorzystanie ich jako płytki tarasowe, elewacyjne czy płytki balkonowe.

 Zastosowanie:

płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki tarasowe, płytki balkonowe, płytki elewacyjne, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij