Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Retro

Kolekcja Retro

Kolekcja Retro to płytki na podkładzie gresowym o wzorzystej satynowej powierzchni o wymiarze 25x25 cm. Płytki z fabryki Codicer idealnie nadają się jako okładzina podłogi, gdyż dzięki swoim parametrom technicznym nie wchłaniają substancji w swoją powierzchnie a tym samym są łatwe w utrzymaniu. Nadają się jako okładzina podłogi, gdyż są wykonane z gresu a zatem też łatwe w utrzymaniu czystości. Kolekcja składa się różnych wzorów geometrycznych przy czym każda z nich zdobiona jest innym wzorem. Kolorystyka utrzymana w ziemnych naturalnych barwach m.in. krem, szary brąz, biały z dodatkami niebieskiego czy zielonego. Ponieważ wzory niektórych modeli nie posiadają widoczne zakończenie, stworzono płytki narożne i krawędziowe które pomogą w estetyczny sposób wykończyć wzór. Wynik zakończenia w zadziwiający sposób przypomina dywan czy chodnik. Aby wyeksponować efekt dywanu można dodatkowo wokół płytek krajowych czy narożnych ułożyć jeszcze jedną lub kilka lini płytek Retro Base. Base to jednokolorowa płyta w identycznym kolorze podkładu płytek wzorzystych. Dostępne kolory tej kolekcji to: Retro Base, Retro 01, Retro 02, Retro 10, Retro 13, Retro Angulo 12, Retro Cenefa 11, Retro Angulo 14, Retro Cenefa 15, Retro Angulo 03 Exterior, Retro Angulo 03 Interior i Retro Cenefa 04.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij