Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Riad

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Riad

Kolekcja Riad to wzorzysta w stylu orientalnym o ciekawej kolorystce. Podkład płytki w kolorze piaskowym posiada wzór orientalny w kolorze zielonym o błyszczącej powierzchni. Kolekcja ta jest charakterystyczna dla architektury i stylu śródziemnomorskiego czy orientalnego. Kolekcja płytek prostokątnych w formacie 31x56 cm składa. Są to płytki gresowe o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Możemy je wykorzystać zarówno jako płytki ścienne wyłącznie do stosowania wewnątrz na ścianach. Rustykalny charakter płytek pozwala na ich wykorzystanie w pomieszczeniach retro, w stylu country śródziemnomorskim. Płytka jest bardzo dekoracyjna możemy użyć np. w salonie, kuchni czy łazience ale nawet do holu, biura, hotel czy w restauracji mogą być piękną dekoracyjną i elementem aranżacji.  

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij