Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cartago

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cartago

Kolekcja Cartago to płytki gresowa o satynowej powierzchni z podzieloną powierzchnią na cztery równe pola. Płytka o wymiarze 44x44 cm są pochodzenia z hiszpańskiej fabryki Realonda. Płytki w stylu patchwork oferowane są w kilku wzorach, płytka bazowa Cartago - to beżowa płytka z wzorem przypominający blok techniczny i płytkami wzorzystym z bogatym ale filigranym wzorem Cartago Nova. Płytka Cartago Nova Decor, Cartago Nova Cenefa i Cartago Nova Esquina cechują się wzorem orientalnym w kolorze brązowo-czarnym z dodatkami czerwieni. Płytki przewidziane są do stosowania na podłodze i ścianie w połączeniu można uzyskać ciekawe wzory imitujące dywan. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij