Menu

Kategorie

Kolekcja Chick

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Chick

Kolekcja Chick to kolekcja hiszpańskich płytek ceramicznych utrzymanych w stylu retro. Są to wzorzyste płytki w naturalnych, klasycznych barwach, gdzie prym wiodą geometryczne i roślinne wzory, nawiązujące stylistyką do przedwojennych modernistycznych kafli. Bardzo oryginalna seria płytek na czerwonym podkładzie o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je zastosować jako płytki ścienne i płytki podłogowe do każdego wnętrza mieszkalnego. Ciekawe wzornictwo i kolorystyka dają nam bardzo szerokie możliwości aranżacji każdego pomieszczenia mieszkalne. Te hiszpańskie kafle to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek łazienkowych jak i płytek do salonu czy przedpokoju, holu. Płytki z tej kolekcji w zależności od modelu posiadają klasę ścieralności PEI IV lub PEI III. Na kolekcje tą skłądają się płytki w formacie 45x45: Roy, Helen, Poole, Chester, Bosham, Sandra, Howard, Cardif, Cambridge i Seaford.

 Zastosowanie płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki kuchenne, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do sypialni, płytki do holu, płytki do przedpokoju.

 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij