Menu

Kategorie

Kolekcja Esencia

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Esencia

Kolekcja Esencia to seria hiszpańskich płytek typu monokolor i z wzorami. To seria bardzo prostych i nowoczesnych płytek gresowych w najmodniejszych obecnie kolorach. Płytki Esencia oferowane są w kolorze białym Esencia Blanco, ponadto dekory Esencia Geo i Esencia Botanic posiadają na białej powierzchni wzory geometryczny lub roślinne. Całą kolekcję Esencia możemy wykorzystać w aranżacji wnętrz mieszkalnych w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Są to płytki gresowe o uniwersalnym zastosowaniu, które stosowane są jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Esencia Geo i Esencia Botanic posiadają wzory lekko wyczuwalne dlatego sugeruje się stosowania na ścianach. Generalnie możemy łączyć tą kolekcję z drewnem, szkłem i metalem.  Kolekcja Esencia dzięki swojej prostocie i uniwersalności stanowi propozycję płytek o bardzo szerokim zastosowaniu, to idealna propozycja płytek łazienkowych, płytek kuchennych czy płytek do salonu. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki o przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij