Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Face Line

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Face Line

Kolekcja Face Line 25x25 cm to płytki gresowe o dekoracyjnej powierzchni. Na podkładzie białym znajdziemy czarny wzór geometrycznym, który przedstawia rysy twarzy. Płytki na podkładzie gresowym są mrozoodporne i nadają się do ułożenia zarówno na ścianie jak i na podłodze. Kolorystyka i wzornictwo tej kolekcji nadaje pomieszczeniom dodatkowy uroku. Kolekcja pochodząca z fabryki Codicer posiada ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym i estetycznym. Płytki można kombinować z praktycznie każdym stylem, mocne wzornictwo pozwala na akcentowanie i dekorowanie pomieszczenie w niepowtarzalny sposób. Łącznie jest 35 różnych motywów w serii Face Line.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras i płytki na balkon. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij