Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Fruhling Decor

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Fruhling Decor

Fruling Decor to kolekcja płytek wzorzystych o naturalnej roślinnej, kwiatowej i geometrycznej stylistyce. Projektanci nawiązali tu do wzornictwa zarówno europejskiego, śródziemnomorskiego jak i orientalnego. Są to 4 propozycje, płytki gresowe Arabisch, Lilie, Geometrisch i Blumen utrzymane w naturalnej klasycznej kolorystyce, dominują tu kolory niebieski, biały, brąz i odcienie koloru żółtego. Producent proponuje w tym przypadku uniwersalne kafle gresowe które można stosować zarówno jako płytki ścienne, płytki podłogowe jak i płytki na taras czy na elewację, produkowane są one w formacie 20x20x0.72 cm. Producent zaproponował te płytki te również w wersji o grubości 2 cm w rozmiarach 90x90 i 61x61, co stanowi oryginalną propozycję aranżacji tarasu czy balkonu. Płytki te można wykorzystać zarówno w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, np. jako płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu czy jako okleina np kominka,  jak i na zewnątrz jako płytki na taras czy płytki na balkon.

Zastosowanie; płytki gresowe - płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na taras, płytki na balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij