Menu

Kategorie

Kolekcja Fruhling Decor

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Fruhling Decor

Fruling Decor to kolekcja płytek wzorzystych o naturalnej roślinnej, kwiatowej i geometrycznej stylistyce. Projektanci nawiązali tu do wzornictwa zarówno europejskiego, śródziemnomorskiego jak i orientalnego. Są to 4 propozycje, płytki gresowe Arabisch, Lilie, Geometrisch i Blumen utrzymane w naturalnej klasycznej kolorystyce, dominują tu kolory niebieski, biały, brąz i odcienie koloru żółtego. Producent proponuje w tym przypadku uniwersalne kafle gresowe które można stosować zarówno jako płytki ścienne, płytki podłogowe jak i płytki na taras czy na elewację, produkowane są one w formacie 20x20x0.72 cm. Producent zaproponował te płytki te również w wersji o grubości 2 cm w rozmiarach 90x90 i 61x61, co stanowi oryginalną propozycję aranżacji tarasu czy balkonu. Płytki te można wykorzystać zarówno w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, np. jako płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu czy jako okleina np kominka,  jak i na zewnątrz jako płytki na taras czy płytki na balkon.

Zastosowanie; płytki gresowe - płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na taras, płytki na balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij