Menu

Kategorie

Kolekcja Streamline

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Streamline

Streamline Black to kolekcja w modnych odsłonach z geometrycznym wzorem, kształtem przypominająca spłaszczony sześciokąt. Płytka kolorystycznie utrzymana jest bardzo klasycznie białe tło z geometrycznym czarnym wzorem. Kolekcja pochodząca z fabryki Codicer na podkładzie gresowym jest mrozoodporna i nadaje się do ułożenia zarówno na ścianie jak i na podłodze. Ciekawy trójwymiarowy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym i estetycznym. Kafle tej kolekcji mają nietypowy kształt o wymiarze 17x33 cm. Łączenie kolekcji pozwala na układanie ciekawych układów, stwarza wiele możliwości, które pozwalają wyeksponować płytkę dekoracyjną Streamline Black Kayak nadającej akcentu. 

Kolekcja Fisher Black to płytki gresowe do wnętrz mieszkalnych typu łazienka czy kuchnia jak i do pomieszczeń użytkowych, typu biura, restauracje, kawiarnie czy hotele, oraz na zewnątrz na taras, balkon czy chodnik.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij