Menu

Kategorie

Kolekcja Gaudi

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Gaudi

Kafle gresowe heksagonalne z kolekcji Gaudi Hex 25 to bardzo oryginalna propozycja płytek z oferty fabryki Codicer. Są to hiszpańskie płytki gresowe o strukturalnej, wypukłej powierzchni, w zależności od modelu o matowej, satynowej lub błyszczącej powierzchni. Dekoracyjny ornament na płytkach tworzy bardzo oryginalną całość na dużej powierzchni. Stylistyka, wzornictwo płytek gresowych Gaudi nawiązuje do  twórczości katalońskiego architekta Antonio Gaudi, którego dzieła możemy podziwiać np. w Barcelonie.  Intrygujący wzór, szeroka gama kolorystyczna, sposób wykończenia płytki i gresowy podkład płytki powoduje że jest to jedna z najlepiej sprzedających się kolekcji płytek w ofercie fabryki Codicer. Duże zainteresowanie klientów i projektantów dało asumpt do rozbudowy oferty płytek z kolekcji Gaudi. Obecnie kolekcja ta składa się z płytek matowych Gaudi Hex25, płytek satynowych Gaudi lux Hex25 i płytek błyszczących Gaudi Reactive Hex 25. Hiszpańskie płytki Gaudi Hex 25 maja bardzo uniwersalny i szeroki zakres zastosowania, możemy je wykorzystać jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Dodatkowo dzięki temu że płytki te produkowane są na podkładzie gresowym posiadają wysokie parametry techniczne i są mrozoodporne. Dzięki temu mogą one być użyte jako płytki elewacyjne, płytki tarasowe czy płytki na balkon. Płytki te możemy wykorzystać w aranżacji wnętrz mieszkalnych jak i jako element wystroju obiektów użytku publicznego, np. restauracji, hoteli, kawiarni, biur.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki balkonowe, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij