Menu

Kategorie

Kolekcja Lunar

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Lunar

Dekoracyjne mozaiki szklane z kolekcji Lunar to propozycja dla każdego kto ceni odważne arnżacje.  Dunin pokazał w tej kolekcji mozaiki szklane i płytki szklane w formacie 30x60 w kolorach błękitnym, srebrnym, czarnym, fioletowym i kolorze kryształu. Widzimy tu mozaiki których powierzchnia mieni się jak tafla wody czy szlachetne obrobione kryształy i kamienie.  Widzimy tu różnorodność i intensywność barw jakie można pokazać w szkle.

Mozaiki szklane Lunar to idealny element wykończenia wnętrz nowoczesnych, nietuzinkowych gdzie chcemy uzyskać wyjątkowy efekt gry światła, szkła i kolorów. Mozaiki szklane z tej kolekcji inspirują do odważnych zestawień, zapewniając nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Polecane miłośnikom oryginalnego stylu i unikatowych rozwiązań.

Dunin jako producent zaleca do ich montażu specjalistycznego kleju do luster np. Dunin Crystal Fix, który znajdziemy w ofercie produktów chemicznych firmy Dunin.

Zastosowanie:
polecane jako elementy wykończenia wnętrz
zalecane do domów, mieszkań, sklepów, restauracji, hoteli, klubów itp.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij