Menu

Kategorie

Kolekcja Scale Wall

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Scale Wall

Kolekcja Scale Wall to płytki ścienne dla miłośników klasycznych, oryginalnych i nietuzinkowych kafli o błyszczącej powierzchni, dodatkowo płytki Scale black i Scale White dostępne są również w wersji matowej. W kolekcji tej znajdziemy glazurę w różnych niestandardowych kształtach, płytek heksagonalne Scale Hexagon i Scale Benzene, płytek trójkątnych - Scale Triangole, płytki typu provenzal - Scale Alhambra i płytki w kształcie rybiej łuski - Scale Fan. Glazura Scale w zależności od modelu jest produkowana w różnych formatach. Rozpoczynając od już znanych bardziej tradycyjnych heksagonów o wymiarze 12,4x10,7 cm, poprzez trójkątne z wymiarem 10,8x12, sześciokątne płytki 10,8x12 cm aż do płytek w orientalnym klimacie  w kształcie rybiej łuski FAN 10,6x12 cm czy prowenzali ALHAMBRA 12x12 cm. Jest to glazura ścienna produkowana na białym podkładzie o najwyższej jakości wykonania. Płytki Scale oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, są to płytki w naturalnych ponadczasowych i modnej kolorach, białym, odcieniach beżu, szarości, w odcieniach koloru niebieskiego aż po glazurę czarną czy w kolorze metalicznym. Kolorystyka i forma płytek pozwala na tworzenie ponadczasowych aranżacji, łączeniu kolorów i faktur, znajdą one zastosowanie zarówno we wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych, klasycznych, wnętrzach w klimacie orientalnym, południowym jak i retro. Można je łączyć z powodzeniem z drewnem, szkłem, betonem, metalem.Formy, styl jak i również kolorystyka umożliwią zastosowanie tych kafli w każdym pomieszczeniu i pasują praktycznie do każdego stylu oraz wyposażenia. Ze względu na cechy kolekcja Scale może znaleźć zastosowanie wewnątrz na ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience, kuchni. Różnorodna kolorystyka w nadzwyczajny sposób dekoruje pomieszczenia przyciągając wzrok, i daje możliwość łączenia ze sobą płytek w różnych kolorach.

Producent proponuje łączenie płytek z tej kolekcji z glazurą 3D Magical3.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki na kominek, płytki do salonu, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij