Menu

Kategorie

Kolekcja Amazon

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Amazon

Kolekcja Amazon to drewnopodobne płytki gresowe z produkcji fabryki Codicer. Kolekcja jest w modnych odsłonach imitacji parkietu produkowana w dwóch wariantach, jako deska o wymiarze 22x90 i w kształcie spłaszczonego sześciokąta 17x33. Kolekcja to ukłon dla stylu retro, lat siedemdziesiątych i początku lat 80-tych, kiedy to drewno stanowiło istotny element aranżacji każdego modnego wnętrza. Królowało zarówno jako parkiet na podłodze jak również jako element aranżacji ścian np jako boazeria. Niewątpliwie nie chcielibyśmy wracać do oryginalnej stylistyki tego okresu, dlatego też propozycja płytek Amazon nawiązujących do tej stylistyki, jest odświeżoną i estetycznie aktualną propozycją aranżacji w pełni odpowiadającą trendom i potrzebom współczesnego klienta. Na serię tą składają się płytki imitujące drewno w sześciu odsłonach kolorystycznych: od bielonego drzewa Amazon White poprzez jasny beż Amazon Almond, szarości Amazon Smoke do odcieni brązu Amazon Nature, Amazon Noce i Amazon Brown. Bez wątpienia płytki z tej kolekcji bardzo dobrze komponują się np. z szarościami betonu czy neutralnej bieli. Glazura z tej serii oferowana jest w formacie 22x90 cm i 17x33 cm. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, mrozoodpornością i antypoślizgową powierzchnią daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym i estetycznym. Atutem płytek z tej kolekcji jest również atrakcyjna cena.

Kolekcja Barkley to płytki gresowe do wnętrz mieszkalnych typu łazienka czy kuchnia jak i do pomieszczeń użytkowych, typu biura, restauracje, kawiarnie czy hotele, jak i na zewnątrz na taras, balkon czy na chodnik.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij