Menu

Kategorie

Kolekcja Bergen

Kolekcja Bergen

Eleganckie i ponadczasowe drewno o bardzo naturalnym wyglądzie to kolekcja Bergen. Występuje w trzech wersjach kolorystycznych: naturalnej, jesionowej i dębowej. Jest również dostępny w wykończeniu antypoślizgowym R11 i R12 na zewnątrz. Kafle w kształcie deski mają uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytka podłogowa jak i płytka ścienna. Kafle z kolekcji Bergen wiernie imitacją drewno w stylu klasycznym nadają naszym domom ciepła, harmonii i bliskości natury. Niewątpliwie ten cel został osiągnięty dzięki tak wiernemu odwzorowaniu naturalnego drewna. Kolekcja dostępna jest w formacie 20x120cm o rektyfikowanych krawędziach. Tak kompleksowa oferta pozwala na kompleksowe zaprojektowanie wnętrza i wyjście z projektem na zewnątrz, na taras, werandę czy balkon. Dostępne kolory to Bergen Ceniza, Bergen Natural i Bergen Roble.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij