Menu

Kategorie

Kolekcja Century

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Century

Colorker, zawsze rozpoznawany i chwalony za swoje produkty z drewna, wprowadza na rynek Century, poszerzając swoją szeroką ofertę w tej kategorii. Century reprezentuje zrównoważony styl z dużym rozmiarem deski 25x150 cm i maksymalnie wykorzystuje jego możliwości. Nordyckie ciepło i orientalny duch dekoracyjny - Century składa się z czterech odcieni (naturalny, miodowy, dąb i brąz) i doskonale harmonizuje z innymi produktami takimi jak cementy czy kamienie. Płytki gresowe w stylu deski są idealnym produktem na podłogę i ścianę do salonu, kuchni i nawet do łazienki.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki podłogowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij