Menu

Kategorie

Kolekcja Diamond Timber

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Diamond Timber

Kolekcja Diamond Timber to płytki drewnopodobne gresowe. Są to płytki imitujące drewno, które oferowane są w dwóch paletach odcieni, ciepłym, gdzie dominują odcienie naturalnego drewna  dębowego, drewna klonowego i drewna w ciemnym odcieniu imitujące drewno orzecha, druga wersja kolorystyczna to odcienie szarości, od bardzo jasnej po ciemny pobardzo ciemną szarość drewna hebanowego. Płytki Diamond produkowane są w dwóch kształtach, rombu, jako Diamond Timber i w kształcie szewronu, płytek które można układać jak jodełkę z naturalnego drewna jako Diamond Timber Chevron. Płytki produkowane są w formacie 40x70. Jest to ciekawa propozycja płytek imitujących drewno, z których można stworzyć ciekawe układy tworzące imitacje parkietu z drewna. Płytki te charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi i wysoką jakością wykonania. Są to uniwersalne płytki gresowe, mrozoodporne które można wykorzystać jako płytki ścienne jak i płytki podłogowe do każdego pomieszczenia mieszkalnego, jak i użytkowego.

Zastosowanie: płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki na taras, płytki na balkon, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij