Menu

Kategorie

Kolekcja Equador

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Equador

Kolekcja Equador są to polskie płytki drewnopodobne imitujące naturalne deski i listewki z oferty Ape Łazienki. Kafle te maja uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki podłogowe przy produkcie z gresu i jako płytki ścienne na białym podkładzie. Wyjątkowe jest błyszczące wykończenie, które reflektuje dodatkowo światło, za zwyczaj kafle drewnopodobne są o matowym wykończeniu. Świetnie nadaje się jako kafla łazienkowe, kuchenne, salonu czy przedpokoju. Kafle z kolekcji Equador są wierną imitacją drewna orzechowego, buku i dębu. Kolorystyka utrzymana w ciepłych odcieniach beżu, brązu i szarości. Celem dla projektantów było osiągnięcie płytek nadających naszym domom ciepła, harmonii i bliskości natury. Niewątpliwie ten cel został osiągnięty dzięki tak wiernemu odwzorowaniu naturalnego drewna. Kolekcja dostępna jest w formacie 25x40cm, 33.3x33.3cm i 6x40cm. Tak kompleksowa oferta pozwala na kompleksowe zaprojektowanie wnętrza i wyjście z projektem na zewnątrz, na taras, werandę czy balkon. Dostępne kolory to Equador Brown, Equador Cream, Equador Mozaika, Equador Dekor, Equador Listwa.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij