Menu

Kategorie

Kolekcja Grove

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Grove

Nowa kolekcja Grove gresowa imitującej drewno o delikatnym wzornictwie inspirowanym klasycznym drewnem dębowym i jasnym odcieniu koloru, który dodaje całości blasku i ruchu. Specjalny „Ceruse Blanc” jest szczególnie uderzający w projekcie, który nadaje częściom jasność i głębię dzięki białawemu odcieniowi. Proponowany w czterech różnych odcieniach (biały, miodowy, orzechowy i szary) oraz w trzech różnych rozmiarach, aby dopasować się do każdego rodzaju przestrzeni. Płytki gresowe Grove dostępne są w rozmiarze 19,5x121,5cm uzupełnione są dekorem wielobarwnym i geometrycznym układem w formacie 19,5x19,5cm. 

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka elewacyjna. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij