Menu

Kategorie

Kolekcja Ike

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ike

Kolekcja Ike to jedna z propozycji płytek gresowych hiszpańskiej fabryki Codicer. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno. Dzięki jednolitej neutralnej kolorystyce płytki Ike idealnie nadają się do ułożenie samodzielnie lub w połączeniu z graficznymi wzorami z tej kolekcji Ike Mix Summer lub Ike Mix Winter tworząc na większej powierzchni oryginalny graficzny wzór. Kafle kwadratowe o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe a z uwagi na swoje parametry techniczne jako płytki tarasowe, płytki balkonowe czy płytki elewacyjne. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Ike powodują ze płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory to Ike White, Ike Almond, Ike Grey, Ike Black i wzorzyste Ike Mix Summer i Ike Mix Winter. 

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij