Menu

Kategorie

Kolekcja Louvre

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Louvre

Kolekcja Louvre 25x25 to płytki gresowe imitujące drewno, kafle przypominające drewniane klepki zamknięte w kwadratowej płytce w formacie 25x25. Tworzą one po położeniu ciekawy wzór dający poczucie harmonii i elegancji we wnętrzu. Są to płytki drewnopodobne charakteryzujące się naturalnym pięknem drewna o bardzo naturalnym wyglądzie. W ofercie producenta znajdziemy kafle w trzech kolorach szarym, ciemno brązowego drewna i w kolorze orzecha włoskiego. Są to hiszpańskie płytki gresowe o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je stosować jako płytki podłogowe i płytki ścienne, dodatkowo są mrozoodporne dzięki czemu, można je układać na tarasie, balkonie czy jako element elewacji.  Płytki Louvre to produkt utrzymany w klasycznym stylu, jest idealna propozycją okładziny do wnętrz klasycznych, w stylu retro czy rustykalnym. Płytki Louvre można zastosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i obiektach publicznych typu restauracje, kawiarnie, hotele, biura.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki na balkon, płytki tarasowe, płytki do holu, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij