Menu

Kategorie

Kolekcja Swanwood

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Swanwood

Płytki Swanwood to jedna z propozycji płytek gresowych hiszpańskiej fabryki Codicer. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno dostępne w kształcie heksagonalnym i prostokątnym jako deska. Dzięki jednolitej neutralnej kolorystyce płytki Swanwood idealnie nadają się do ułożenie samodzielnie lub w połączeniu z graficznymi wzorami z kolekcji Tribeca Hex 25 lub Harlem tworząc na większej powierzchni oryginalny graficzny wzór. Kafle heksagonalne o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne lub podłogowe a z uwagi na swoje parametry techniczne jako płytki tarasowe, płytki balkonowe czy płytki elewacyjne. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Swanwood powodują ze płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory to Swanwood Beige, Swanwood Brown i Swanwood Grey. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij