Menu

Kategorie

Kolekcja Wood Essence

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Wood Essence

Wood Essence to płytki ścienne produkowane na podkładzie białym i gresowe o wymiarze 25x75 cm, 20x120cm, 15,5x62cm i 25x25 cm. Płytki Wood Essence to jedna z propozycji płytek ściennych z oferty Ape Łazienki. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno dostępne w kształcie prostokątnym typu deska. Kafle imitujące deskę o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne o gładkiej powierzchni i jako mozaika. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Wood Essence powodują że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory to Wood Essence Mosaic, Wood Essence Natural i Wood Essence Honey.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij